All Posts

ŚWIATOWY DZIEŃ HOME STAGINGU 2023 

ŚWIATOWY DZIEŃ HOME STAGINGU 2023 

9 stycznia w 7 miastach spotkało się ponad 130 osób związanych z branżą home stagingową w Polsce. Wspólne świętowanie jak zwykle przebiegało w miłej atmosferze, przy wymianie doświadczeń, budowaniu relacji nie tylko towarzyskich.

ŚWIĘTUJ Z NAMI ŚWIATOWY DZIEŃ HOME STAGINGU

ŚWIĘTUJ Z NAMI ŚWIATOWY DZIEŃ HOME STAGINGU

9 stycznia obchodzimy po raz kolejny Światowy Dzień Home Stagingu.Oto jak w tym roku nasze Stowarzyszenie będzie świętować   urodziny  W poniedziałek 9 stycznia 2023 r. spotykamy się w siedmiu regionach: GDAŃSKSztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19, @sztuka_wyboru godzina 18:00organizacją zajmuje się Agata Witkowicz @homestagerki_online KATOWICEBrowar Mariacki, ul. Mariacka 15 @browarmariacki godzina 11:30organizacją zajmuje się Natalia Daniluk @hsbynat KRAKÓWMiędzymiastowa Podgórze, ul. Nadwiślańska 5, godzina 13:00organizacją zajmuje się Dorota Pirkl @sisters_change_space ŁÓDŹLa Vende Manufaktura, Drewnowska 58, @lavende_restauracja godzina 11:00organizacją zajmuje się Małgorzata Pietrzak @czym_chata_bogata_mm TORUŃ*Central Coffee Perks, ul. Strumykowa 2 @centralcoffeeperks godzina 12:00*spotkanie toruńskie organizowane jest wspólnie z homestagerkami…

PIERWSZE SPOTKANIE OSHS

PIERWSZE SPOTKANIE OSHS

W Warszawie, 8 września odbyło się pierwsze spotkanie stacjonarne Członków Zwyczajnych, Członków Kandydatów oraz wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów. Spotkanie było przepełnione energetycznymi rozmowami na temat planów działania Stowarzyszenia na najbliższy rok 2023. Podczas spotkania zostali przedstawieni koordynatorzy regionalni, którzy będą lokalnie działać w swoich miastach w ramach OSHS.