All Posts

9 stycznia w 7 miastach spotkało się ponad 130 osób związanych z branżą home stagingową w Polsce. Wspólne świętowanie jak zwykle przebiegało w miłej atmosferze, przy wymianie doświadczeń, budowaniu relacji nie tylko towarzyskich. Na początku spotkań został wyświetlony film specjalnie nagrany przez Barb Schwarz dla OSHS Polska, w którym twórczyni home stagingu podkreślała, jak ważne są Stowarzyszenia branżowe, ponieważ łączą nas, dają większe możliwości współpracy i tworzenia dla innych.

Gośćmi specjalnymi obchodów 51 lecia home stagingu byli eksperci z branży nieruchomości: agenci, inwestorzy, psychologowie przestrzeni. Gościem honorowym wydarzenia była Maria Semczyszyn – prekursorka home home stagingu na polskim rynku – która chętnie podzieliła się swoimi doświadczeniami.

Jeśli jeszcze nie dołączyłaś/eś do OSHS zapraszamy! Zarejestruj się tutaj: https://oshs.org.pl/rejestracja/

ŚWIĘTUJ Z NAMI ŚWIATOWY DZIEŃ HOME STAGINGU

ŚWIĘTUJ Z NAMI ŚWIATOWY DZIEŃ HOME STAGINGU

9 stycznia obchodzimy po raz kolejny Światowy Dzień Home Stagingu.Oto jak w tym roku nasze Stowarzyszenie będzie świętować   urodziny  W poniedziałek 9 stycznia 2023 r. spotykamy się w siedmiu regionach: GDAŃSKSztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19, @sztuka_wyboru godzina 18:00organizacją zajmuje się Agata Witkowicz @homestagerki_online KATOWICEBrowar Mariacki, ul. Mariacka 15 @browarmariacki godzina 11:30organizacją zajmuje się Natalia Daniluk @hsbynat KRAKÓWMiędzymiastowa Podgórze, ul. Nadwiślańska 5, godzina 13:00organizacją zajmuje się Dorota Pirkl @sisters_change_space ŁÓDŹLa Vende Manufaktura, Drewnowska 58, @lavende_restauracja godzina 11:00organizacją zajmuje się Małgorzata Pietrzak @czym_chata_bogata_mm TORUŃ*Central Coffee Perks, ul. Strumykowa 2 @centralcoffeeperks godzina 12:00*spotkanie toruńskie organizowane jest wspólnie z homestagerkami…

PIERWSZE SPOTKANIE OSHS

PIERWSZE SPOTKANIE OSHS

W Warszawie, 8 września odbyło się pierwsze spotkanie stacjonarne Członków Zwyczajnych, Członków Kandydatów oraz wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów. Spotkanie było przepełnione energetycznymi rozmowami na temat planów działania Stowarzyszenia na najbliższy rok 2023. Podczas spotkania zostali przedstawieni koordynatorzy regionalni, którzy będą lokalnie działać w swoich miastach w ramach OSHS.