Team

Sylwia Wilgatek-Wykuż i Iga Kolinko

Sylwia Wilgatek-Wykuż i Iga Kolinko

Jako współzałożycielki OSHS oraz członkowie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia, będziemy wspierać jego działania i czuwać nad  jakością. Wierzymy, że razem możemy więcej!

Aga Soika

Aga Soika

Szerzenie wiedzy o home stagingu i pokazywanie jego wartości na rynku nieruchomości to dla mnie ważne priorytety. Jako jedna z vice-prezesek OSHS służę wsparciem dla innych home stagerek, z radością działając w Polsce na rzecz home stagingu jako bardzo skutecznej strategii marketingowej. Zależy mi, aby nasz zawód był wykonywany na jak najwyższym poziomie, według określonych standardów. Pragnę, aby już niedługo wszyscy w Polsce wiedzieli, czym jest home staging i jaką niesie wartość. Wierzę, że we wspólnym działaniu jest siła, jednocząc się możemy wszystko,…

Alina Lukoszek

Alina Lukoszek

Jako jeden z vice-Prezesów, z całego serca obiecuję wykonywać jak najlepiej swoją nową misję w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Home Stagerów. Dawać wsparcie, nieść pomoc początkującym w branży Home Staging w Polsce. Wierzę, że razem możemy więcej, a nawet wszystko.

Joanna Popławska

Joanna Popławska

Jako Prezeska Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów dążę do tego, by Home Staging był postrzegany jako profesja, a home stager jako zawód. Budowanie świadomości i szerzenie wiedzy o Home Staginu zarówno wśród przedstawicieli rynku nieruchomości jak również wśród Polaków jest moim priorytetem. Wspieranie Home Stagerów i motywowanie ich do działania na polskim rynku to jedno z zadań jakie przed sobą stawiam. Moim marzeniem jest integracja, zunifikowanie branży, rozwijanie rynku HS w Polsce w oparciu o najwyższy standard wykonywanych usług.